Solid Surface başta mutfak ve banyo olmak üzere bir çok yerde kullanabileceğiniz dayanıklı, hijyenik ve estetik bir yapı ve dekorasyon malzemesidir.

 DEVAMINI OKU 

Franke Solid Surface'in Özellikleri

  

 

 

 

Staron® %100 akrilik esaslı reçine ve yüksek nitelikli minerallerin bileşiminden oluşan masif yüzey kaplama malzemesidir.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Leke tutmaz.
  • Yanmaz
  • Darbe ve kimyasallara dayanıklıdır.

 DEVAMINI OKU 

 

"Corian, DuPont tarafından keşfedilen ve üretilen Corian®, hem evde hem de otelden sağlığa, perakendeden denizciliğe pek çok farklı ticari ortamlarda kullanılan, üstün tasarım imkanları, mükemmel ve uzun süreli performans sağlayan bir masif(solid) yüzey çözümüdür.

Güzellik ve performansı birleştiren Corian®, 

 DEVAMINI OKU .

 

 

"LG HI-MACS, Gerek konutlarda kullanım, gerekse ticari kullanımlar için geliştirilmiştir, uygulamacıların, inşaat mühendislerinin, mimarların ve tasarımcıların dikey ya da yatay yüzey ihtiyaçlarını karşılayan bir üründür.

Estetik kabiliyeti ve üstün performansı ile iç ve 

 DEVAMINI OKU

 

Policor

"Policor, döküm tekniği ile üretilen % 100 akrilik          esaslı bir yüzey kaplama malzemesi. Kullanım alanı son derece geniş. Estetik kabiliyeti ve üstün performansı ile iç ve dış mekan uygulamalarında sınırsız özgürlük sağlıyor. Mutfak ve banyolarda, ticari işletmelerde , teknelerde, kısaca keyifli ve hijyenik bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanması mümkün. Üstelik, homojen ve esnek yapısı, gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlı. Policor'u benzer malzemelerden farklı kılan en önemli özelliği ise cıvıl cıvıl renk ve doku seçenekleri."

Akranit

"Akranit, çoğunlukla iç mimari malzemesi olarak, bazen de açık alanlarda dekoratif malzeme olarak kullanılır. Son yıllarda hastanelerde, labaratuarlarda, fast food restaurantlarda, halka açık tuvaletlerde, okullarda, bankalarda, otel ve tatil köylerinde, teknelerde tezgah ve dekoratif malzeme olarak kullanılır. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olup, zengin renk seçenekleri ile sınırsız olanaklar sunar."

 

 

Cortech

"Cortech, homojen özelliği sayesinde yüzeyi dayanıklı ve hijyeniktir. Kolay işlenebildiği için onarılabilme olanağı vardır. Ek yeri belli olmayan bu ürünün çeşitli renk ve desen alternatifleri mevcuttur."