FRANKE SOLİD SURFACE

 

Yaratıcı, estetik, kullanışlı

"Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Yenilenebilir özelliği sayesinde oluşan küçük çizikler sünger ile ovalanarak giderilebilir."

Solid Surface başta mutfak ve banyo olmak üzere bir çok yerde kullanabileceğiniz dayanıklı, hijyenik ve estetik bir yapı ve dekorasyon malzemesidir.

    Franke Solid Surface'nin Özellikleri


Dayanıklıdır

Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Yenilenebilir özelliği sayesinde oluşan küçük çizikler sünger ile ovalanarak giderilebilir.


Hijyeniktir

Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ve kolay bakımı ile Franke Solid Surface sadece mutfaklarınız için değil, banyolarınız içinde ideal malzemedir.

 


Ek Yeri Göstermez

Franke Solid Surface, esnek ve ek yeri göstermeyen yapısı ile kolay işlenebilen bir malzemedir. Bir kaç farklı levhadan ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir ve bulunduğu yerin havasını değiştirir.

 


Işık Geçirir

Işık geçirgen özelliği sayesinde, ara panelleri de Franke Solid Surface ile süsleyebilirsiniz.

 


Temizlemesi Kolaydır

Islak bez yardımı ile temizleyiciler kullanılarak silinmesi Franke Solid Surface'in ilk günkü parlaklığını korumasına yardımcı olur.

 


Farklı Renkler

Franke Solid Surface, tam 24 farklı tarza hitap eden renkleri ile sizlerle. Franke'nin ürünleri tek başına kullanılabileceği gibi, beğendiğiniz başka bir renk ile de kombinlenebilir.


Kişiye Özel

Mutfak ve banyo dolaplarınız takıldıktan sonra yerinde, lazer sistem ile ölçü alınıp, ısı ile şekillenerek; Franke Solid Surface tezgahınız, istediğiniz renk, tasarım ve modelde tamamıyla size özel hazırlanacaktır.


Garanti

Franke Solid Surface, üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları bu kapsam dahiline girmez.