SAMSUNG STARON

 

•             Staron® %100 akrilik esaslı reçine ve yüksek nitelikli minerallerin bileşiminden oluşan masif yüzey kaplama malzemesidir.

•             Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

•             Leke tutmaz.

•             Yanmaz.

•             Gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimi sayesinde hijyeniktir.

•             Bakteri, virus ve küf oluşumuna izin vermez.

•             Kolay temizlenir, kullanım ve bakımı kolaydır.

•             Darbe ve kimyasallara dayanıklıdır.

•             Kolay işlenir.


Bu üstün özellikleri sayesinde Staron® konut ve ticari uygulamalarda çok yönlü ve fonksiyonel kullanım alanlarına sahiptir. Isı ile şekillendirilebilmesi Staron® un başka bir üstün özelliğidir. Bu özellik ve eksiz birleşimleri sayesinde yapılabilecekler hayal gücünüzle sınırlıdır. 100 den fazla renk seçeneği şık ve modern görüntüsü ile evlerde mutfak tezgahları, banyo tezgahları, duş teknesi ve duvarları, pencere denizliği ticari alanlarda ise resepsiyon ve bar bankosu, masalar, duvar kaplamaları WC tezgahları, denizlik ve laboratuvar tezgahları vb. uygulamalar için idealdir.

Staron® 'un Özellikleri

Dekoratif ve Yaratıcılığa Açık

Staron® zengin renk ve doku seçeneğine sahiptir. Derzsiz birleşimleri ve ısıyla şekillendirilebilmesi ile tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Ayrıca ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar.

Uzun Ömürlüdür ve Dayanıklıdır

Staron® darbe, termal şok ve kimyasallara karşı dirençlidir. Homojen yapısı nedeniyle delamine olmaz. Üzerinde oluşabilecek ağır leke, çizik ve diğer izler zımpara işlemi ile kolayca giderilir.

Hijyeniktir

Staron® gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimleri sayesinde son derece kolay temizlenir. Mikrop ve bakteri oluşumuna izin vermez.

 

   

  

  
  

Yanmaz

Staron® A sınıfı yanmazlık derecesine sahiptir. Alev almaz. Üzerinde sigara veya mum unutulması sorun yaratmaz.

Çevre Dostudur

Birleşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmadığı gibi bileşimindeki mineral ve reçineler sağlık alanında kullanılmaktadır.

Kolay İşlenir

Staron® standart ahşap işleme makinaları ile işlenir. Isıyla şekillendirilebilir. Ek yeri belli olmaz. Radius süpürgelik ve sınırsız alın profil detayları uygulanabilir.